Haber

Küçükçekmece Belediyesi Kaliteli Ulaşım Ağları İçin Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Küçükçekmece Belediyesi, kentlileri kaliteli ulaşım ağları ile buluşturmak amacıyla asfalt kaplama ve asfalt yama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Küçükçekmece Belediyesi, kent sakinlerini kaliteli ulaşım ağlarıyla buluşturmak için asfalt kaplama ve yama çalışmalarını sürdürüyor. İlçede son 4 yılda 113 kilometrelik ortalama genişliği 6 metre olan yol 130 bin ton asfaltla yenilenirken, 435 bin metrekarelik alanda asfalt yama çalışması yapıldı. 83 bin 500 ton asfalt. Bilim ve Teknoloji Müdürlüğü ekipleri, mevcut cadde ve caddelerdeki çökmeler ile alt ve üst yapıdaki bozulmaları tespit ederek 24 saat asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

“Kent sakinlerimizi güvenli ve konforlu ulaşım ağlarıyla buluşturuyoruz”

Küçükçekmecelilerin yaşam kalitesini ve konforunu artırmaya yönelik faaliyetleri sürdürmeye devam ettiklerini belirten Başkan Kemal Çebi, “İlçemiz başta olmak üzere tüm ilçemizde yol ve sokaklarda tadilat ve yerel asfalt yama çalışmalarına devam ediyoruz. yaz boyunca yoğun trafik akışının olduğu yerlerde bu çalışmalar devam ediyor.Sıcaklığın mevsim normallerinin üzerinde olduğu bu günlerde özveriyle çalışmaya devam eden tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Üstyapının olduğu cadde ve sokaklarda kaldırım çalışmalarının ardından çalışmalar tamamlandı, araç ve yayaların trafik güvenliğini sağlamak için yollara trafik çizgileri çiziliyor.Kent genelinde son 4 yılda 91 bin metrelik yolda trafik şerit çalışması yapıldı.Küçükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İşler, ilçe genelinde zemin kaldırma, zemin tesviye, asfalt serimi, kaldırım onarım ve yenileme, otopark ve trafik işaretlemeleri, duba, yol ve yaya geçidi çizgileri çekme hizmetlerine devam edecek. . İlçede asfalt çalışmaları kasım ayına kadar devam edecek” dedi.

koycegizhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu